top of page

Choose your pricing plan
- Best Value
January Live Lessons
350$1 Month, 1 Lesson per weekValid for one month- What Are Colleges Looking For?
- Where Are You Now? (And What Are You Looking For)
- Understanding the Process and Getting Organized
- Effective College Essays and Other Application Consideration
- Course Materials and tool kits
bottom of page